Gracza György: Az 1848-49-iki Magyar Szabadságharc Története III. kötet. Bp., é.n. , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, két lap (243/244 és 245/246 p.) és egy illusztráció (246-247 p. között) szakadt. Csak harmadik kötet.