Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 151

Dr. Hermann Hager: Handbuch der pharmaceutischen praxis. Für apotheker, ärtze, drogisten und medicinalbeamte. Berlin, 1883, Julius Springer. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti illusztrációkkal, német nyelven./ Half-leather-binding, in german language.
14237.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

14238.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29

Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok tesi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség.
14239.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

14240.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét!. Események, képek a bányászat múltjából. Budapest, 1975, Műszaki Könyvkiadó, 169 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában.
14241.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Matematikai versenytételek. Középiskolai matematikai és fizikai lapok könyvtára 3-5 sz. Tanulóversein kitüzte a Br. Ötvös Loránd Matematikai és Fizikai Társulat 1894-1928. Megoldásokkal, és jegyzetekkel közli Kürschák József. Szeged, 1929, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Rt. Korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
14242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Dr. Kolos Ede-Kolosné Pethes Edit: Hazai gyógynövényeink. Bp., 1955, Művelt Nép. Átkötött félvászon kötés, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
14243.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

14244.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

14245.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Belorvosi diagnosztika. Szerk. Jendrassik Ernő. Bp., 1921, Mai Henrik és fia. 597 p. Korabeli, a gerincén kissé sérült félvászonkötésben.
14246.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

14247.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Eckhardt Sándor(szerk.): Klinikai onkológia. Bp., 1977, Medicina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
14248.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft