3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.