800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Oppe Sándor (szerk.): Mecsek útikalauz. Budapest, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó, 340 p. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, térképmelléklettel. (A Mecsek hegység turistatérképe, Budapest, 1959, Kartográfiai Vállalat.)