3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leírása. Reprint kiadás, Csatári Dániel: Orbán Balázs és a "Székelyföld leírása..." című kísérőtanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, kopottas díszdobozban, de egyébként jó állapotban.