800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Vegyes útikönyv tétel, 5 db: Zsigmond Enikő: Csomád hegycsoport, Szent Anna-tó és környéke. Erdély hegyei 3. Turisztikai kalauz. Csíkszereda, 1998, Pallas-Akadémiai Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, térképmelléklettel. Jó állapotban. Cserhát útikalauz. Szerk.: Kristóf Sándor. Budapest, 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. J.Sz. Iljinszkij: Finnország. Nemzetközi kérdések 26. Budapest, 1950, Szikra. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Marco Polo utazásai. Budapest, 1950, Hungária Könyvkiadó N. V. Kiadói félvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal, jó állapotban. Václáv Jíru: Praha, Prazané. Prága, 1962, Orbis. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.