Dr. Kenessey Béla: Női jellemképek. Protestáns Irodalmi Társaság Házi kincstára V. Budapest, 1913, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Második kiadás. Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint. Fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta: Dr. Szunyogh Xav. Ferenc. Budapest, 1933, Szent István-Társulat. Kiadói egészbőr kötésben, színezett lapszélekkel, ajándékozási sorokkal. Jó állapotban.
Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholiczizmus 900. jubileumának ünnepére. Budapest, 1900, Szent István Társulat, 84+2p. Átkötött félvászon kötés. Kopottas, foltos borítóval, könyvtári bélyegzővel.
Lonovics József: Népszerű egyházi archaeológia vagyis a katholikus ünnepek, szentségek, ünnepélyek s szertartások értelmezése, és a különféle rendes s rendkívüli szószéki jelentések, részint rendes szentbeszédekben, részint hirdetmény - alaku oktatásokban. II. kötet : A szentségek. Bécs, 1857, Hopf János. Sommer Lipót betűivel. Műbör kötés, 451 p. Átkötött példány! Volt könyvtári példány! Megvise...
Lang Henrik. Keresztyén dogmatika. Gondolkozó keresztyének számára. 2. német kiad. után ford. Kereszturi Sándor. Bp., 1877, Franklin. XVI+236 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. Az eredeti könyvtesten kívül további két ívnyi, szinte teljesen üres négyzethálós lap a könyv hátuljába kötve, feltehetőleg jegyzetek készítéséhez.
Kis magyar legendárium és Szent István királynak Intelmei. Fordította: Tormay Cecilia. Budapest, 1930, Kapisztrán Nyomda. Félvászon, 174 p. A borítója kopottas. A kötése picit sérült.