DN "Nemzetközi Szent György Lovagrend" aranyozott, zománcozott kitüntetése nyakpánton, eredeti díszdobozban (A kitüntetés nem azonos a visegrádi székhelyű Szent György Lovagrend kitüntetésével.) T:2 Hungary ND "International Order of the Knights of Saint George" gilt enamelled decoration with ribbon, in original case (The decoration is not the same decoration as the Visegrád based Order of the Kni...
DN "Szent György Lovagrend" aranyozott zománcozott kitüntetés, "Szent Korona" aranyozott jelvénnyel, nyakpánton, díszdobozban (A kitüntetés nem azonos a visegrádi székhelyű Szent György Lovagrend kitüntetésével.) T:1 Hungary ND "International Order of the Knights of Saint George" gilt enamelled decoration with ribbon, with "Saint Crown" gilt badge, in original case (The decoration is not the same ...
3db-os kis szovjet kitüntetés és jelvény tétel, közte 1969. "Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 sapkajelvényről hiányzik a tű 3pcs of Soviet medals and badges, including 1969. "In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour" brass medal with ribbon C:AU,XF cap badge ...
4db-os vegyes kitüntetés, jelvény és kitűző tétel, közte 1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a rendőrség tagjai részére, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval tokban, ~1970. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés tokban T:1-,2
5db-os vegyes szocialista jelvény és kitüntetés tétel, közte "K.G.M. Tanintézetek Törzsgárda Jelvénye - 10." zománcozott jelvény és miniatűr sérült eredeti tokban; "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" zománcozott jelvény eredeti tokban T:2 zománchiba
6db-os vegyes magyar kutyás témájú emlékérem és plakett, közte "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" érem füllel, mellszalag nélkül; "Magyarfajta Kutyákat Tenyésztők Egyesülete" ezüstözött Br érem füllel + Dr. Sárkány Pál (szerk.): A kutya tenyésztése, tartása, kiképzése. Budapest, Mezőgazdasági Kiadó, 1966. használt állapotban T:2