22 000 Ft
20
1914. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalagon. Szign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya" karikán jelzett Ag, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1916. "Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés, nem eredeti mellszalagon + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: KAUTSCH + 1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" peremen jelzett ezüstözött Br kitüntetés, mellszalagon T:2,2- zománchiba Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal 2nd Class" Ag decoration, hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. "Military Merit Cross 3rd Class" Ag decoration, hallmark on the ear, enamelled, on ribbon + 1916. "Iron Merit Cross" Fe decoration, on not original ribbon + 1917. "Charles Bronze Gallantry Medal" Br decoration on damaged ribbon. Sign.: KAUTSCH + 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gold plated Br decoration on ribbon + 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 2nd Class" gold plated Br decoration on ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with Swords and Helmet" silver plated Br decoration, hallmarok on edge, with ribbon C:XF,VF enamel error NMK. 133., 174., 228., 310., 355., 356., 418.