https://darabanth.com/

Katalógusszám:

11373.
284. Lezárult gyorsárverés
Bolhapiac

Leírás:

2 db szamovár teás fém pohár üvegbetéttel, hibátlanok, aranyozásnál apró kopásnyomokkal, m: 11 cm

Kikiáltási ár:

2 600 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy