Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.
Bánlaky-Hesz-Sztrilich: Játékoskönyv. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter. Magyar osztály. Átkötött, javított gerincű félvászon, 120 p. A könyv megviselt állapotban. Volt könyvtári bélyegzővel.
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.