https://darabanth.com/

Nincs eladva

Katalógusszám:

12402.
284. Lezárult gyorsárverés
Cserkész

Leírás:

Magyar Cserkészvezetők Könyve. I. A cserkészet pedagógiája. Szerk.: Sík Sándor. Budapest, 1934. Magyar Cserkészszövetség. Átkötött félvászon kötésben, kopottas borítóval, Árpád cserkészcsapat bélyegzőjével.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
6.734 EUR, 7.143 USD, 0.020 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy