https://darabanth.com/

Leírás:

Nagy Árpád (1894-1959) és Gábrojáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris ( 3 db). Rézkarc és fametszet, papír, egyik aláírt másik jelzett a karcon, 9×5-11×9 cm (2×)

Kikiáltási ár:

1 400 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy