Festmények és grafikák

Tételek száma: 169

AB jelzéssel: Férfi portré. Akvarell, papír, 49×34 cm
10000.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franz Abony (?-?): Tájkép. Rézkarc, papír, jelzett, 30×22 cm
10001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ajtai Tamás (1952-): Tekintélyes örökség 3. Vegyes technika, farost, jelzett, 40×40 cm
10002.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Antal Irén (1903-1999): Madarak, napraforgók. Akvarell-szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×40 cm
10003.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
10004.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Vásár a Dalmát tengerparton. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrött, 26×39 cm
10005.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Baranszky Emil László (1877-1941): B. Füred, A gyógykút, rézkarc, papír, jelzett, keretezett, 20x24cm
10006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Barta jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, 39×23 cm
10007.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Barcsay jelzéssel: Női fél akt. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 35×27 cm
10008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánfi jelzéssel: Vitorlások Fonyódnál. Olaj, karton, keretben, 24×34 cm
10009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások szélcsendben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm
10010.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások partközelben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm
10011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft