https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Dallos Ferenc (1928-2001): Kis erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm

Kikiáltási ár:

18 000 Ft
60.606 EUR, 64.286 USD, 0.180 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy