https://darabanth.com/

Leírás:

Ismeretlen festő: Női képmás gyöngysorral (19 sz.v.). Olaj, vászon, díszes aranyozott keretben, 38×31 cm

Kikiáltási ár:

38 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy