https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Wéber József (1946-2012): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, keretben, 30×22 cm

Kikiáltási ár:

3 200 Ft
10.631 EUR, 11.429 USD, 0.032 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy