Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett litográfia, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Zador-Istvan-1882-1963-Visegrad-Szinezett-litografia-papir-jelzett-uvegezett-keretben-~II1477524
1477524
10131
284
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Zádor István (1882-1963): Visegrád. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32,5x41 cm
: vörös_iván