https://darabanth.com/

Katalógusszám:

12398.
284. Lezárult gyorsárverés
Judaika

Leírás:

Magyar Zsidó Almanach. I. évfolyam. Szerk.: Dr. Patai József. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomda. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült borítóval, foltos, fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.

Kikiáltási ár:

3 200 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy