https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült, hiányos.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
19.934 EUR, 21.429 USD, 0.060 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy