Nyomtatványok Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1475874
12615
284
Printed Materials
1910 A Resiczai Falepároló Részvénytársaság alapszabályai, okmánybélyeggel, 38p 1396396
12616
284
Printed Materials
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár. 1257941
12617
284
Printed Materials
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm 1480988
12618
284
2200
Printed Materials
cca 1910 Az Adria biztosítótársaság dekoratív litografált borítékja, benne kis levélborítékokkal / Nice litho envelope of the Adria insurance Co. 20x15 cm 1478060
12619
284
Printed Materials
1911-1913 A Magyar Iparművészet c. újság 12 db száma, kettő kivételével jó állapotban. 1476071
12620
284
Printed Materials
1912-1930 Nyugat folyóirat számok, 4 db (V. évf. 8., 23. XIX. évf. 8 szám, XXIII. évf. 13. sz.), változó, többnyire szakadozott, széteső állapotban. 1396374
12621
284
Printed Materials
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült, 1479164
12622
284
4600
Printed Materials
1912 Bp., II/a. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, kihajtható térképpel, 23p 1475887
12623
284
Printed Materials
1913 Temesvár, Temesvári Hírlap 11. évfolyamának 102. száma 30fillér okmánybélyeggel 1479180
12624
284
4600
Printed Materials
1913 Bp., III. Függelék a Magyar Szent Korona országainak vasutai 1845-1904 című munkához, kiadja Tominac József, 25p 1299208
12625
284
Printed Materials
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben. 1480071
12626
284
Printed Materials
1913 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XI. évfolyam 1912-1913. Kiadja Regnum Marianum. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és nyomda Rt. Egybekötve, viseltes félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft