https://darabanth.com/

Katalógusszám:

11066.
284. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Leírás:

Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy