Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1473377
11026
284
3400
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Egypúpú teve. Bőrrel bevont kisplasztika, m:31 cm, h:31 cm 1474873
11027
284
Víg János (?-): Gloria-victis emlékmű Csömör. Bronz falikép, jelzés nélkül, 18×25 cm 1479186
11028
284
Rajki László (1939-): Busójárás Mohács. Bronz falikép, jelzett, 17×25 cm 1480017
11029
284
2 db indiai fa faragás ( Shiva, Radha), m:16 és 23 cm 1480053
11030
284
Olvashatatlan jelzéssel: Zsákot pakoló munkás, festett gipsz, több helyen sérült, m:40 cm 1480059
11031
284
A Riói Megváltó Krisztus alabástrom másolata, m:22 cm 1480077
11032
284
Francia spiáter imádkozó pár ( 2db), jelzett (Angelus), kopott, férfinak kis lyukkal a fején, fém talpazaton, m:30 cm (2×) 1480227
11033
284
W.F. jelzéssel: Férfiporté, fa, 26x20 cm 1044643
11034
284
cca 1950, Német paraszt pár szobor, spiáter, jelzés nélkül, hibás, 25cm 1453058
11035
284
Borneói dayak szobor, fa, jelzés nélkül, m: 42 cm / 1150352
11036
284
Kislány a rongybabával, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m:14,5 cm 1064364
11037
284
70000
Wald Herman (1906-1970): Ismeretlen kislány portréja. Festett égetett agyag, jelzett, jó állapotban, m:51 cm, s:17 kg / Herman Wald: Unknown girl portrait 1926. Painted clay, signed, good condition, very early work Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft