Térképek Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1472782
12477
284
Maps
Vízi sporttérképek 6.: a Duna Vác-Esztergom szakaszának térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, vászonra ragasztva, 42×192 cm 1472778
12478
284
Maps
Vízi sporttérképek 5.: a Duna a Budapest-Vác szakaszának térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, vászonra ragasztva, 42×192 cm 1477417
12479
284
Maps
cca 1910 Budapest és környéke katonai térkép, Kissé megviselt 60x66 cm 1477413
12480
284
Maps
cca 1910 Horvát területek katonai térképe Bischoflack, Zagrab, Görz, Adelsberg 3 db 1477410
12481
284
Maps
cca 1910 A Balaton térképe két részben 2 x 60x50 cm 1478888
12482
284
Maps
cca 1941 Kolozsvár sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta Cseh Gusztáv, melléklet Kapitán István "Kolozsvári útmutatójához", hátoldalán utcanévjegyzékkel, 42x59 cm beszakadásokkal 1478883
12483
284
Maps
cca 1950 Brüsszel térkép. Nagyméretű, kihajtható 1477407
12484
284
Maps
cca 1890 Bécs térkép vászonra kasírözva, kissé megviselt. / Map of Vienna on canvas 65x66cm 1477190
12485
284
Maps
cca 1970 Magyarország autóbuszhálózata, hátoldalán balesetvédelmi plakáttal 80x60 cm 1476616
12486
284
Maps
cca 1880 Soroksár és Pesterzsébet színes térképe. Vászonra kasírozva 50x55 cm 1478261
12487
284
Maps
cca 1941-1945 Kolozsvár thj. sz. kir. város térképe, a város középületeinek és nevezetességeinek felsorolásával, 30x43 cm 1477391
12488
284
Maps
cca 1910 Székesfehérvár és a Balaton vászon térkép 40x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft