https://darabanth.com/

Nincs eladva

Katalógusszám:

12508.
284. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Leírás:

1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, Osztrák Németalföld térképe, 12. sz. tábla, kézzel festett, vászonra kasírozva, sérült, 60×136 cm / 1777 Ferraris, Joseph de (1726-1814): Carte chorographique des Pays-Bas autrichiens, chorographic map of the Austrian Netherlands, table No. 12., handpainted, on canvas, damaged, 60×136 cm

Kikiáltási ár:

100 000 Ft
332.226 EUR, 357.143 USD, 1.000 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy