6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./ Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.