https://darabanth.com/

Nincs eladva

Katalógusszám:

12520.
284. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Leírás:

1887 Supplement zu Andrees Handatlas. Bielefeld-Leipzig, 1887, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon mappában, 34 térképpel, német nyelven, a mappa szakadozott, megviselt állapotban, de belül jó állapotban van, és teljes./ Linenbinding folder, 34 pc. map, in German language, the folder damaged, but the maps are okay and complete.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
19.934 EUR, 21.429 USD, 0.060 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy