1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Diercke Schulatlas für höhere Lehranstalten. Braunschweig - Berlin - Hamburg, 1929, Verlag von Georg Westermann. Kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, a borítója kopottas, foltos, a kötése sérült, pár lap kijár.