https://darabanth.com/

Nincs eladva

Katalógusszám:

12498.
284. Lezárult gyorsárverés
Térképek

Leírás:

Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
13.468 EUR, 14.286 USD, 0.040 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy