1899 Fogaras, Fagaras; vár, utcaképek / castle, streets. D. Thierfeld... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Kepeslapok/Erdely~200006/1899-Fogaras-Fagaras-var-utcakepek-castle-streets-D-Thierfeld-floral-litho-EK~II1479332
1479332
21316
284
Transylvania
KĂŠpeslapok
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: 1899 Fogaras, Fagaras; vár, utcaképek / castle, streets. D. Thierfeld floral litho (EK)
Anyagjel:
T2/3
: grozervirag