177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the pos...
Kb. 125 db főleg RÉGI vegyes témájú képeslap, leginkább magyar és európai városképes és motívumlapok, sok fotó, több litho, vegyes minőség / Cca. 125 mostly pre-1945 mixed themed postcards, mostly Hungarian and European townview and motive cards, many photos, some litho, mixed quality
Kb. 122 db főleg RÉGI magyar városképes lap Balatonról, vegyes minőség / Cca. 122 mostly pre-1945 Hungarian town-view postcards from the Balaton, mixed quality
Kb. 208 db főleg RÉGI történelmi magyar városképes lap, vegyes minőség / Cca. 208 mostly pre-1945 historical Hungarian town-view postcards, mixed quality
Kb. 193 db RÉGI városképes lap az Osztrák-Magyar Monarchia területéről tábori bélyegzésekkel, sok osztrák, német és cseh lappal; vegyes minőség / Cca. 193 pre-1945 town-view postcards from the Austro-Hungarian Monarchy with military stamps (Feldpost), many Austrian, German and Czech; mixed quality