https://darabanth.com/

Leírás:

A 60 éves magyar rendőrség 1881-1941. Szerk.: Borbély Zoltán, Kapy Rezső. Bp., 1942, Halász Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: palusek_erik

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy