https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
20.202 EUR, 21.429 USD, 0.060 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy