https://darabanth.com/

Leírás:

Erdős Renée: Az új sarj I-II. Erdős Renée összegyűjtött művei. Ősök és ivadékok első rész. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, Révai Kiadó-s papír kartontokban, a papír védőborító javított, foltos, a kartontok kissé viseltes, de alapvetően jó állapotban. A szerző által aláírt.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: moldován_péter

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy