https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Kiadói színes, illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, számos szövegközti képpel illusztrálva, márványozott lapélekkel, a gerince kissé sérült, a borítója kissé kopottas.

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
6.645 EUR, 7.143 USD, 0.020 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy