https://darabanth.com/

Leírás:

Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból I-III+VII. Budapest, 1880-1882,1900, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, a borítók picit kopottasak, néhány lap foltos, de alapvetően jó állapotban. Nem teljes, csak az első három, és a hetedik kötet.

Kikiáltási ár:

24 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy