https://darabanth.com/

Leírás:

Magyart A Magyarnak. Magyar Regények sorozat 27 kötete (Pekár Gyula: Attila I-II, Somogyvári Gyula: És mégis élünk I-II, Csathó Kálmán: Maskara, Petőfi Társaság Antológiája, Székely Tibor: Bolgár Miklós ifjúsága I-II., Székely Tibor: És ne vigy minket a kísértésbe..., Harsányi Zsolt: Tündérkirálynő, Terescsényi György: Aranyhomok, Kosáryné Réz Lola: Lelkek és arcok, Bókay János: Julika a fiúk barátja, Dénes Gizella: Asszonyok a hegyek között, Babay József: Menekülj a szerelemhez!, Babay József: Rózsafabot, Bónyi Adorján: Úri Világ, Bókay János: Megvédtem egy asszonyt, Gosztonyi Ádám: Miss aranyásó, Bibó Lajos: A búzát azért leíratják, Pekár Gyula: A talizmán, Sz. Szabó Mária: Emberé a munka I-II, Terescsényi György: Merre van napkelet I-II, Gulácsy Irén: Förgeteg, Zsigray Julianna: Kristálymuzsika.) Bp., 1933-1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó, többnyire jó állapotban.

Kikiáltási ár:

14 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy