Móricz Zsigmond: Erdély. Tündérkert. A nagy fejedelem. A nap árnyéka.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~41/Moricz-Zsigmond-Erdely-Tunderkert-A-nagy-fejedelem-A-nap-arnyeka-Bp-1935-Athenaeum-Ki~II1478096
1478096
13735
284
Leírás: Móricz Zsigmond: Erdély. Tündérkert. A nagy fejedelem. A nap árnyéka. Bp., 1935, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.
: vörös_iván