https://darabanth.com/

Leírás:

Radó Antal: Az olasz irodalom I-II. Budapest,1896,Magyar Tudomány Akadémia. MTA-Új Folyam XXVI-XXVII. kötet. Kiadói egészvászon borító, márványozott lapélekkel. 515+552 p. Első kiadás! A borító picit foltos, sarkai picit kopottak.

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy