https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Radó Antal (szerk.): Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel. A borítója kopott, a gerince és a kötése sérült.

Kikiáltási ár:

4 000 Ft
13.468 EUR, 14.286 USD, 0.040 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy