https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Shakspere vigjátékai. Shakspere összes színművei V. Sajtó alá rendezte, az életrajzot és tanulmányokat írta Dr. Voinovich Géza. Fordították többen. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Javított kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, viseltes kartontokban, márványozott lapélekkel, az elülső előzéklap hiányzik, de egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
9.967 EUR, 10.714 USD, 0.030 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy