https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Várkonyi Nándor: Az újabb magyar irodalom 1880-1940. Budapest, 1942, Szukits. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, javított kötéssel.

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
9.967 EUR, 10.714 USD, 0.030 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy