https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Vegyes könyvtétel, 3 db: Sudermann Hermann: Gond. Fordította Balla Mihály. Bp., 1927, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas gerinccel. Lewis Wallace: Ben-Húr I. Regény Kriszturól. Fordította Szekrényi Lajos. Szeged, 1894, Fordító kiadása. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, rossz állapotban. Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
3.322 EUR, 3.571 USD, 0.010 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy