https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

gróf Széchenyi István: Világ, vagy is felvilágosító töredékek némi hiba s előitélet eligazítására. Pest, 1831. Füskúti Landerer. 10+XL+41-539+5 p. Első kiadás! későbbi, a gerinc alsó részén kissé sérült félvászonkötésben. Néhol foxing-foltok előfordulhatnak.

Kikiáltási ár:

150 000 Ft
498.339 EUR, 535.714 USD, 1.500 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy