https://darabanth.com/

Leírás:

Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina Nyomda és Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, kiadói szétszakadt papírborítóval, a félvászon borító gerince kissé sérült, az elülső védőlap kissé foltos, számos fekete-fehér és színes képpel illusztrált.

Kikiáltási ár:

2 200 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy