https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Kner Izidor: Kner Izidor Agyafurt alakjai. Csicseri Bors (Ágai Adolf), Molnár Jenő előszavával. Bér Dezső, Garay Ákos, Geiger Richárd, Homicskó Athanáz, Kalivoda Kata, Mühlbeck Károly, Szigethy István, Vadász Miklós 253 eredeti rajzával. Harmadik, tetemesen bővített kiadás. Gyoma, 1926, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 367 p. A könyv borítója kopottas. A könyv borítója kopott, foltos. Kötés meglazult, sérült. A lapok néhol foltosak.

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
5.316 EUR, 5.714 USD, 0.016 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy