https://darabanth.com/

Leírás:

Lukisan-Lukisan Koleksi Ir. Dr. Sukarno Presiden Republik Indonesia I-II. / Festmények az Indonéz Köztársaság elnökének, Dr. Sukarnonak gyűjteményéből. I-II. Peking, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Kiadói műbőr borító szakadozott kiadói papírborítóban, karton dobozban. 33x42 cm. Indonéz, kínai, angol, és orosz nyelven. A független Indonéz Köztársaság első elnökének Dr. Sukarnonak (1901-1970) a gyűjteményéből származó festményekről kiadott nagyméretű, színes képeket tartalmazó, két kötetes könyv. Kissé kopott egészvászon kötésben. / Paintings from the Collection of Dr. Sukarno President of The Republic of Indonesia. I-II. Beijing, 1957, The People's Fine Arts Publishing House. Hardcover. In Indonesian, Chinese, English, and Russian language.

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: palusek_erik

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy