https://darabanth.com/

Leírás:

Portrait Miniatures from the Collection of the Russian Museum I-II. I. XVII.-early XIX. century. II. XIX.-early XX. century. Leningrad, 1974, Chudoznik RSFSR. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói kartontokban, színes képekkel gazdagon illusztrálva, orosz és angol nyelven. Első kiadás. / Linenbinbding, in carton case, in russian and english language. First edition.

Kikiáltási ár:

1 000 Ft

16

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy