Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 12

13576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13577.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13578.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schillers sämtliche Werke 3. Don carlos, Infant von spanien, Semele. Der Manschenfeind, Stuttgart, (1885), J. G. Gottasche Buchhandlung-Gebrüder Kröner Verlagshandlung. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon.
13579.

Schillers sämtliche Werke 3. Don carlos, Infant von spanien, Semele. Der Manschenfeind, Stuttgart, (1885), J. G. Gotta'sche Buchhandlung-Gebrüder Kröner Verlagshandlung. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Oeuvres Complétes de Béranger. Illustrations de Grandville. Brüszel, 1844, Riga, Imprimeur-Libraire. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, kopottas borítóval, 7./8. oldal szakadt, egészoldalas illusztrációkkal, francia nyelven./ Half-linen-binding, the cover worn, in french language.
13580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Johannes Gillhof: Jürnjakob Swehn der Amerikafahrer. Berlin, 1926, Dom. Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban, a gerince sérült, javított, a borítója kopottas, foltos, a szövegben némi ceruzás megjelölés, bejegyzés, egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Linen-binding, with damages, in german language.
13582.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13583.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Bill Yenne: The Great Railroads Of North America. London, 1992,Dorset. Számos illusztrációval, színes képpel. Kiadói egészvászonkötésben.
13584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13585.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
13586.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13587.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft