https://darabanth.com/

Nincs eladva

Leírás:

Ludwig Mises: Liberalismus. 1927 Verlag von Gustav Fischer. 175. p. Német nyelvű. Könyvtári állományi pecséttel és külön lapokon könyvajánlóval és megrendelőlappal. Kiadói vászonkötés, kopottas állapotban. / German language, with library's sigil, few book reference and order-form, worn cloth binding. / Deutsch mit Siegel den Bücherei, Buch Referent und Bestellung, verwittert Leinenband.

Kikiáltási ár:

20 000 Ft
66.445 EUR, 71.429 USD, 0.200 BTC

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Fotót készítette: vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2016 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy